זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה בשוהם מדביר מוסמך בשוהם

לפני שמזמינים הדברה בשוהם, מספר נקודות שכל אחד חייב לדעת! מרבית פעולות ההדברה של מזיקים בבתים כרוכות בשימוש בחומרים רעילים.
למרות שקיימים כיום בשוק חומרי הדברה ירוקים ואקולוגיים, שהינם מסוכנים פחות לבני אדם, עדיין רווח השימוש גם בחומרים כימיים רעילים לצרכי ריסוס והדברה.

מכיוון שחומרי ההדברה הכימיים שבהם משתמשים לצורך הדברה בשוהם ובסביבה הם מסוכנים, הפיזור וההפעלה שלהם מחייבים שאך ורק מדביר מקצועי בעל הידע והניסון המתאימים, יעשה בהם שימוש. לא כל אדם שרוצה בכך יכול להיות מדביר ולהשתמש בחומרים מסוכנים. הדברה היא מקצוע שמחייב רישיון, וזאת על מנת שהשימוש בחומרים הרעילים ייעשה בזהירות, ותוך שמירה על כל אמצעי הבקרה והבטיחות הנדרשים.

זיסמן הדברות פועלת שנים רבות בהדברת מזיקים בשוהם, אנו מבצעים את כל סוגי ההדברות למעט איוד. חברתנו מאמינה במקצועיות, אמינות, בטיחות וכמובן פתרון הבעיה כולל אחריות על כל עבודה. אנו מבצעים הדברה בבית פרטי, הדברה בבניין משותף, הדברה בדירה, טיפול שוטף בעסקים ומוסדות. אפשר למצא המלצות עלינו בכל הרשתות החברתיות, מהרגע הראשון שתתקשרו תקבלו יחס אישי וניסיון לנתר ולהבין איזה בעיית מזיק עוד דרך הטלפון וללא הגעה. אצלנו על כל הדברה תקבלו תעודת אחריות ותעודת הדברה אם כל החומרים שהשתמשנו בהדברה, הוראות לאחר ההדברה ואחריות בכתב. רק כאשר אתם עובדים עם חברת הדברה מקצועית ומוסמכת, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שיינקטו אמצעי הבטיחות הנחוצים, ושהעבודה תסתיים כאשר הבית שלכם נקי מהמזיקים שהיו בו וגם משאריות של החומרים הרעילים.

הדברה בשוהם

הדברת עסקים בשוהם

חברתנו זיסמן הדברות מטפלת באופן שוטף בעסקים ומוסדות שנמצאים בשוהם, עסקים שצריכים תחזוקה של פעם אחת לחודש או יותר תלוי בסוג העסק ובעיית המזיקים בעסק, המטרה בטיפול שוטף היא מניעת המזיקים הקיימים, ומזיקים חדשים שמגיעים מסחורה שמתחדשת מידי יום ואתה עלולים להגיע גם מזיקים שונים, גם המיקום של בית העסק יכול מאוד להשפיע אם הסביבה מלאה במזיקים. אנו יודעים לתחזק עסקים בצורה יסודית אם כל הציוד הנדרש בסטנדרט הגבוה ביותר שיש היום בשוק למניעת והרחקת מזיקים ומכרסמים שונים. חברתנו מתחייבת לתת שירות הגון ותוצאות בעסקים ומוסדות שונות בשוהם.

הדברת מזיקים בשוהם

אופן טיפול

סוג המזיק

הדברת נמלים תתבצע באמצעות פיתיונות רעילים גל וגרגירים באזורים הנגועים ללא צורך יציאה מהבית.

הדברת נמלים

הדברת פרעושים תתבצע באמצאות ריסוס אם תוסף לקטילת ביצים באזורים הנגועים יציאה לשעה שעתיים מהאזור המרוסס.

הדברת פרעושים

הדברת חולדות תתבצע באמצעות מלכודות ותיבות האכלה אם רעלים לצמצום האוכלוסייה, אין צורך ביציאה מהבית.

הדברת חולדות

הדברת צרעות תתבצע באמצאות צרעון חומר הדברה שקוטל את הקן תוך מספר שעות, יש לצאת מהאזור הנגוע לשעה.

הדברת צרעות

הדברת עסקים תתבצע באמצאות תיק הדברה אם כל החומרים שאיתם נעבוד והמסמכים והמפות הרלוונטיים לאותו בעל עסק שאתו נעבוד בטיפול השוטף.

הדברת עסקים

הדברת ג'וקים בשוהם

הדברת ג'וקים בשוהם לא היתה פשוטה יותר, יציאה לשעה בלבד, חומר הדברה ללא ריח, הדברה בטוחה לאדם והסביבה, אז למה לסבול מג'וקים?
חברתינו מתמחה בהדברת כל סוגי הג'וקים ומעניקה שרותי ריסוס והדברת ג'וקים בשוהם והסביבה במחירים נוחים וזמינות גבוהה. אנו עובדים עם חומרי הדברה מאושרי ומפוקחים ע"י המשרד להגנת הסביבה. חומרי ההדברה שאיתם עובדים בזיסמן הדברות ללא ריח ולא מהווים סכנה כלל. הדברה איתנו זו הדברה בראש שקט, מדבירים מוסמכים בעלי רישיונות הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה, חברת הדברה בעלת תו אמון הציבור ואין סוף ביקורות טובות ברשת. צריכים הדברה בשוהם? זיסמן הדברות לשרותכם!

הדברת חולדות בשוהם

ראיתם חולדה בחצר? ראיתם סימנים של גללים? יש סימני כרסום? כנראה שיש לכם חולדות באזור מגוריכם. זיסמן הדברות פועלת שנים רבות בשוהם בתחום הדברת חולדות. בעיית החולדות מהווה מטרד גדול והיא עלולה להעביר מחלות שונות דרך השתן או גללים. החולדה היא מכרסם חכם ולומד מהר מאוד את השטח שבוא הוא משוטט ולכן לא מומלץ לנסות לטפל בבעיה ללא מדביר מקצועי.

הדברת חולדות בחצר תתבצע באמצאות תיבות האכלה עם רעלים על שיפוד בתוך התיבה בצורה בטיחותית לבני האדם או בעלי החיים, התיבות ימוקמו באזורים הנגועים ובמעטפת הבניין, הרעלים שאנו עובדים איתם יש להם חומרי משיכה שונים בשביל למשוך את החולדות לאכול מתיבת האכלה, מהרגע שהחולדה תאכל את הרעל הוא מתחיל לעבוד רק אחרי שלושה ימים בשביל שהחולדה לא תדע מה גרם להם לתמותה, וששאר החולדות ימשיכו לאכול מהתיבות האכלה, כעבור שלושה ימים הרעל מתחיל להשפיע והוא גורם לתמותה כעבור חמישה עד שמונה ימים.
יש להגיע לביקורת אחרי שבועיים שלושה לבדוק את תיבות האכלה ולמילוי חוזר במידת הצורך תלוי ברמת הנגיעות.

הדברת חולדות לא ניתן להדביר באמצעים של ריסוס, והדברה נגד חולדות מחייבת שימוש בשיטות אחרות. מדובר בכל אותם מכרסמים קטנים, כמו עכברים וחולדות, שחודרים לבתים ומשאירים אחריהם נזק רב. חולדות, שהן יצור ערמומי וחכם הרבה יותר מכפי שהן נדמות, יכולות לגרום לנזק משמעותי לרכוש, והן לא תתפננה מהבית שלכם מרצונן החופשי, אם הן חדרו אליו בהצלחה. הטיפול של הדברת חולדות בשוהם מחייב מגוון אמצעים שונים, החל מפיזור מלכודות בבית, ועד שימוש לעתים באמצעים אלקטרוניים או בפיזור כמוסות רעל – אם אין חיית מחמד שעלולה לבלוע אותן בטעות (או ילדים קטנים שמסתובבים בחופשיות ברחבי הבית).

מרבית המדבירים יעדיפו לבצע הדברת חולדות בשוהם על ידי מלכודות. ישנם כמה סוגים נפוצים של מלכודות שניתן להשתמש בהן לצורך לכידת חולדות, כאשר חלקן פוגעות בחיה וחלקן רק לוכדות אותה. בכל מקרה, השימוש במלכודת נגד חולדות יחייב לטפל בחולדה שנלכדה, בין אם היא פצועה ובין אם היא שלמה לחלוטין. לכן, את הטיפול בחולדה שנלכדה כדאי להשאיר למדביר שסייע לכם ללכוד אותה. אם יהיה צורך לקטול אותה, הוא יעשה זאת, ואם יש בסביבה מגרש או שדה פתוח שבו ניתן לשחרר אותה – ניתן לעשות זאת גם כן.

הדברת חולדות בבניין בשוהם

הדבר החשוב ביותר בבעיית חולדות בבניין זה שלב הניתור, ולמה? מפה אנו לומדים איפה נמצאים המחילות שלהם, באיזה אזורים הם מסתובבים, ואיך נכון לטפל ולמגר את בעיית החולדות בבניין.
באזורים שיש בניינים צמודים יש לנתר גם שם ולבדוק האם גם להם יש בעיה של חולדות מפני שאם הבניינים הצמודים נגועים גם ללא הדברה והרעלה גם שם לא בטוח שנצליח להגיע לתוצאה הרצויה. אם רק הבניין נגוע נתחיל בהרעלה במחילות, ונציב תיבות האכלה אם רעלים במעטפת הבניין, בחדר האשפה, מחסנים ומקלטים ושאר האזורים הנגועים באזור הבניין, נבצע הרעלה גם בתוך בורות הביוב.
לאחר פעולת ההדברה בבניין יש להגיע לביקורת כעבור שבועיים שלושה והמשך טיפול עד לתוצאה הרצויה, מספר הביקורים תלוי ברמת הנגיעות בשטח.

הדברת עכברים בשוהם

בדומה לחולדות, גם עכברים הם מכרסמים קטנים שיכולים לגרום נזק רב לבתים ולרכוש. למרות שמדובר בחיה קטנה יותר, פוטנציאל ההרס שהיא יכולה לגרום הוא רב מאוד. גם לצורך הדברת עכברים בשוהם ובסביבה, ניתן להשתמש ברעל או במלכודות. בנוסף לכך, ישנם גם אמצעים אלקטרוניים שמשמשים להשמעה של סאונד עוצמתי בתדר שבני אדם אינם שומעים, ויכול לסייע בהרחקת עכברים.

בכל מקרה, רצוי להתייעץ עם חברת הדברה מקצועית כאשר מבצעים הדברת עכברים בשוהם. המדבירים יוכלו לייעץ לכם לגבי השיטה המתאימה ביותר להרחקה של העכבר, בהתאם למבנה הבית שלכם ולגיל של בני המשפחה. במקרים מסוימים, ניתן לפזר כמוסות רעל שמיועדות לבליעה של העכבר, אך לא תמיד זהו הפתרון הרצוי ביותר. השימוש במלכודות נחשב ליעיל מאוד, ומרבית המדבירים המקצועיים ימליצו על פתרון מהסוג הזה.

איך לבחור חברת הדברה בשוהם?

אם נתקלתם בעכבר או בחולדה בבית, או שנתקלתם במזיק מכל סוג אחר שיש להדבירו, חשוב לפנות בהקדם למדביר מקצועי. ככל שהמזיק יסולק מביתכם מהר יותר, כך ייגרם פחות נזק לרכוש שלכם, וכך גם קטן הסיכוי שהוא יתרבה ויתנחל אצלכם. חשוב לבדוק מול המדביר שלכם האם יש לו רישיון להדברה ולוודא כי הוא מדביר מוסמך ומורשה. למרבה הצער, קיימים בתחום זה לא מעט אנשים שפועלים על דעת עצמם ואינם מחזיקים בשום סוג של רישיון או הסמכה לעסוק במקצוע. לכן, כדי למנוע עוגמת נפש עתידית, חשוב לבדוק מראש את ההסמכה של המדביר שאתם עובדים מולו. בכל מה שנוגע לעבודות הדברה בשוהם ובסביבה, אם אתם בוחרים לפנות לחברת זיסמן הדברות, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם עובדים עם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

בכל מקרה, כדי לבדוק את חברת ההדברה שלכם מבחינה מקצועית, כדאי להתייעץ עימה טלפונית לפני שמזמינים את עבודת ההדברה, ולהתרשם האם מדובר בגורם מוסמך ואמין. חשוב גם לתת למדביר שלכם כמה שיותר פרטים על המזיקים, על מקום הימצאם ועל הנזק שהם גרמו לו, כדי שהמדביר יוכל להתכונן בהתאם, לזהות נכון את המזיק ולטפל בו באופן היעיל והמתאים ביותר. זיהוי נכון של סוג המזיק יבטיח שפעולת ההדברה תבוצע בהצלחה ושאתם תחזרו ליהנות מבית או מסביבת עבודה נקיים ממזיקים.

הדברת נמלים בשוהם

ראיתם נמלים הולכות בשיירות? יש נמלים על השיש? ראיתם נמלים בחצר? זיסמן הדברות לשירותכם. הדברת נמלים על השיש תתבצע באמצאות גל נגד נמלים. ראשית ננתר את האזור הנגוע בשביל להבין מה גודל הבעיה היכן וכיצד לפעול. לאחר הניתור נמרח גל נגד נמלים באזור השיש בשיירת הנמלים. נמתין כמה דקות כדי להבחין שהנמלים נמשכות לחומר ההדברה ( במידה ולא יגעו בפיתיון הבעיה לא תיפתר) ואז הנמלים ייקחו את הפיתיון הרעיל לתוך הקן להשמדת כל הנמלים כולל המלכה.

הדברת נמלים בחצר תתבצע באמצאות פיתיון גרגירי. מומלץ לא להשקות את החצר לפחות 24 שעות לפני הזמנת המדביר להדברת נמלים, וגם 24 שעות לאחר ההדברה. תחילה ננטר את השטח בכדי להבין היכן הנמלים נמצאות, לאחר זיהוי של הנמלים נפזר פיתיון גרגירי רעיל בכל השטח הנגוע, נצטרך להמתין מספר דקות כדי לראות את הנמלים לוקחות את הגרגירים לתוך הקן כדי שהוא יחוסל. חברתנו עובדת אם חומרי ההדברה הכי טובים שקיימים היום, ובטוחים לאדם ובעלי החיים.

הדברת פרעושים בשוהם

נעקצים ברגליים? נעקצים בחצר? ראיתם חרקים קטנים שחורים קופצים עליכם? הגעתם למקום הנכון לזיסמן הדברות יש את הניסיון לפתרון הבעיה. הפרעושים ניזונים מדם לכן אנו מרגישים עקיצות ברגליים ובשאר חלקי הגוף. ברגע שזיהינו פרעושים בבית יש להזמין מדביר מקצועי שיודע איך לפתור את הבעיה. תחילה יש לנתר את השטח ולמצוא את האזור והסיבה שממנה הגיעו הפרעושים, לאחר זיהוי הפרעושים יש לשאוב אם שואב אבק את כל השטיחים שבבית, לשאוב כורסאות וגם ספות בצורה יסודית, לאחר שאיבה יש לרוקן את השואב לשקית לקשור היטב וישירות לפח.

יש לסדר את הבית לפני ההדברה, מה זה אומר? ההדברה מתבצעת על הרצפה שבבית. כל חפץ שאפשר להרים מהרצפה ייתן לנו יותר שטח לרסס בשביל לקטול את בעיית הפרעושים. מומלץ לשטוף את הרצפה לפני הריסוס.

הדברה נגד פרעושים בבית תתבצע בריסוס באזורים הנגועים על כל הרצפה, בין החריצים, בפנלים אם חומר הדברה ייעודי לקטילת פרעושים, לא לשטוף את האזורים המרוססים למשך כמה ימים במידה ואין תינוקות זוחלים או בעלי חיים, יש לצאת למשך שעה לפחות מהאזור המרוסס.
הדברת פרעושים בחצר תתבצע לאחר ניתור בשטח לנסות למצוא את המקור ולהתחיל בפעולת ההדברה.

הדברה נגד פרעושים בחצר תתבצע באמצאות חומר לקטילת פרעושים ותוסף לקטילת הביצים שנמצאים בתוך האדמה כחצי ס"מ, יש לבצע ריסוס אינטנסיבי בחצר בשביל שחומר ההדברה יחלחל פנימה בכדי לפגוע בביצים, הדברה בחצר לקטילת פרעושים מצריכה המון חומר הדברה ולכן המחיר יהיה לפי גודל השטח. חברתנו עובדת שנים רבות בהדברת פרעושים בשוהם בבית ובחצר נשמח לתת לכם ייעוץ ושירות הגון.

הדברת צרעות בשוהם

שמעתם זמזומים באזור החלון? ראיתם צרעות מסתובבות ליד הבית? כנראה שיש קן צרעות באזוריכם. הצרעה המזרחית היא הנפוצה בחודש אוגוסט וספטמבר צבע צהוב עם פס שחור העקיצה מאוד כואבת ועלולה לגרום לנפיחות באזור העקיצה. הצרעות בונות את הקן שלהם בתוך חורים על קירות חיצוניים כמו מעבר של מזגנים, הם מגיעים גם לתוך כיסים בחלונות, קופסאות של כבלים בבניינים וכו'. הקן יכול להגיע למאות פריטים לכן חשוב לשמור על מרחק וזהירות מפני הצרעות. ההדברה תתבצע אם מיגון מתאים וחומר הדברה צרעון שמחסל את הקן תוך מספר שעות. לאחר חיסול הקן תקבלו תעודת הדברה ותעודת אחריות בכתב על ביצוע העבודה.

מה העלות של הדברה בשוהם?

המחירים של הדברה יכולים להשתנות לפי הגודל של הבית או של החצר שלכם ותלויים בסוג ההדברה אותה יש לבצע. על מנת לקבל הצעת מחיר הכי משתלמת להדברה בשוהם, התקשרו אלינו, ספרו לנו מה הבעיה? ואנו נדאג לשרות והמחיר הטוב ביותר!
זיסמן הדברות– השקט שלך ממזיקים בשוהם והסביבה.

עוד בהדברה בשוהם:

מה המחיר להדברה בשוהם לדירה?

מחיר להדברה בשוהם בדירת מגורים מתחיל מ-300 ש"ח ונקבע בהתאם לגודל הדירה או הבית.

מה הזמינות להדברה בשוהם?

אנו זמינים להדברה בשוהם מהיום להיום, מומחים בהדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים.

איזה סוג הדברות עושים בשוהם?

ההדברות הנפוצות בעיר שוהם הן הדברת נמלים, הדברת פרעושים, הדברת פשפשים, הדברת חרקי מזון, הדברת תיקן גמרני והדברה נגד חולדות ועכברים.