זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה בראש העין בבית או בגינה 24/7

לפני שמזמינים הדברה בראש העין, יש מספר נקודות שכל אחד חייב להכיר!
במדינת ישראל, כמו בכל העולם, ישנם סוגים רבים של מזיקים שיכולים לחדור לבתים פרטיים ולחצרות. בין אינספור המזיקים שיכול להיות צורך לבצע עבורם הדברה בראש העין או בסביבה, ניתן למנות את התיקנים על שלל סוגיהם, את הנמלים ונמלי האש, את החרקים המעופפים, את הטרמיטים וכן גם מכרסמים קטנים ומזיקים כמו עכברים וחולדות.

סוגי מזיקים שונים בראש העין

כל סוג של מזיק דורש טיפול מסוג אחר, אך כדי להרחיק את כולם מהבתים נדרשת פעולה כלשהי של הדברה מקצועית. המדבירים יכולים לעשות שימוש בחומרי הדברה רעילים או באמצעים אלקטרוניים שונים, ותפקידם הוא לקטול ולהרחיק את המזיקים, כך שלא יחזרו שוב למקום ממנו הם הודברו.
הדברה מקצועית דורשת ניסיון רב, היכרות עם המזיקים השונים ודפוס פעולתם, וגם היכרות עם חומרי ההדברה הנכונים ועם טכניקות הפיזור או ההפעלה שלהם. מכיוון שמדובר בשימוש בחומרים רעילים, שיכולים להיות מסוכנים גם לבני אדם, כל פעולת הדברה בראש העין ובסביבה מצריכה נקיטה של אמצעי זהירות ובטיחות. כך למשל, לאחר שמתבצע ריסוס של חומרים רעילים בבית, חשוב לפנות אותו לזמן מה, ומדבירים מקצועיים יודעים בדיוק מהו משך הזמן שבו נדרש פינוי הבית.

הדברת חולדות בראש העין

אחד מסוגי המזיקים הבעייתיים ביותר שיכולים להיכנס לבתים הן חולדות. חולדות הן יצורים חכמים ביותר ובעלות פוטנציאל רב לגרימת נזק.
הן יכולות לכרסם את הרהיטים בבית, לפגוע ברכוש וגם לחסל מזון שאינו שמור בצורה סגורה כמו שצריך. כדי לבצע הדברת חולדות בראש העין ובסביבה, רצוי להיעזר בשירותים של מדבירים מקצועיים, כדי לסלק את המטרד כמה שיותר מהר.

אחת מהדרכים לזהות שחולדה נמצאת בבית, היא באמצעות הגללים שלה. בדרך כלל החולדות פעילות יותר בלילה, ולא תמיד קל להבחין בהן, אלא יותר בנזק שהן משאירות. אם יש לכם נזקים חשודים בבית, תוכלו להיות בטוחים שזוהי תוצאה של פעילות של חולדה, על פי בחינת הגללים. החולדות נוהגות להפריש את הגללים באותו מקום מדי יום. הגללים שלהן הם בעלי צורה אליפטית מוארכת, וגדולים יחסית. כך שאם אתם מנקים גללים שכאלה, ולמחרת נתקלים בגללים חדשים בדיוק באותו מקום – כנראה שמדובר בחולדה.

הדברה בראש העין

כדי להדביר חולדות, מדבירים מקצועיים משתמשים בדרך כלל במלכודות מסוגים שונים. ישנן מלכודות שגורמות לפגיעה בחולדה, כמו מלכודות הדבק, וגם מלכודות שרק לוכדות אותה ולא פוגעות בה. מלכודות מהסוג השני פועלות באמצעות הנחת פיתיון בתוך המלכודת. כאשר החולדה נכנסת לאכול את הפיתיון, נסגרת מאחוריה דלת הכלוב – והיא נלכדת בפנים. כאשר משתמשים בפתרון מהסוג הזה, יש צורך להחליט מה לעשות עם החולדה שנלכדה. בכל מקרה, כדי להימנע מהתעסקות איתה, כדאי להשאיר את המלאכה למדביר מקצועי – שיוכל להחליט אם להמית אותה או לשחרר אותה במקום מרוחק, שלא יסכן בתים אחרים.

הדברת עכברים בראש העין

בדומה להדברת חולדות בראש העין, אמצעים דומים צריכים להינקט גם כנגד עכברים שנכנסים לבתים. העכבר הוא יצור קטן יותר מהחולדה, אך בעל פוטנציאל גרימת נזק לא פחות ממנה. עכברים נוטים לכרסם כל דבר שהם יכולים, כולל קווי טלפון, חוטי חשמל וריהוט מעץ. כדי לבצע הדברת עכברים בראש העין והסביבה, כדאי להשתמש במלכודות גם כן.

אנשים רבים בוחרים להשתמש במלכודות הדבק, שאותן ניתן גם לקנות ברשתות השיווק או בחנויות של מוצרים לבית. אך יש לדעת כי מלכודת הדבק גורמת סבל רב מאוד לעכברים שנתפסים בה, ולכן כדאי לשקול אם להשתמש בה. את המלכודת מניחים במיקום כלשהו בבית, וכאשר העכבר עולה עליה, הוא פשוט נדבק על ידי דבק רב עוצמה למשטח של המלכודת. הוא אינו יכול לזוז וכך הוא נתפס. מדובר בשיטה שמסבה לעכבר הרבה כאב, ואם ניתן להשתמש במלכודות הדלת שרק לוכדות אותו, כדאי לשקול זאת בחיוב.

הדברה בראש העין

שימוש בחומרי הדברה ירוקים

בהדברה של עכברים וחולדות משתמשים לעתים גם בשיטות של פיזור רעל. מדבירים מקצועיים יודעים כיצד לפזר את הרעל ובכמה חומר נכון להשתמש. כאשר ישנם בבית ילדים קטנים או חיות מחמד, השיטה הזו יכולה להיות בעייתית, ולכן במקרים כאלה המדבירים יעדיפו בדרך כלל שימוש במלכודות.
באופן כללי, השימוש ברעלים הוא לא תמיד הפתרון הטוב ביותר כאשר מדובר על הדברה בראש העין והסביבה, ומדבירים רבים מעדיפים להשתמש בחומרי הדברה אקולוגיים וירוקים יותר. קיימים כיום בשוק לא מעט חומרי הדברה שהם רעילים פחות וידידותיים יותר לסביבה ולבני אדם, וכדאי להתייעץ עם חברת ההדברה שלכם לגבי שימוש בחומרים מהסוג הזה. ישנו מגוון רחב של חומרי הדברה אקולוגיים יותר, והם יעילים לא פחות מהחומרים הרעילים ביותר בהתמודדות עם מזיקים שונים בבתים. חברת הדברה מקצועית בראש העין והסביבה תוכל לייעץ לכם באופן מותאם אישית לגבי הפתרון הטוב ביותר לגבי המזיק שאיתו אתם מתמודדים כעת בבית שלכם. אם הדבר אפשרי, תמיד מומלץ להשתמש בחומרים ידידותיים יותר לסביבה, למען השמירה על הבריאות והבטיחות של בני הבית באופן הטוב ביותר.

מה העלות של הדברה בראש העין?

המחירים של הדברה יכולים להשתנות לפי הגודל של הבית או של החצר שלכם ותלויים בסוג ההדברה אותה יש לבצע. על מנת לקבל הצעת מחיר הכי משתלמת להדברה בראש העין, התקשרו אלינו, ספרו לנו מה הבעיה? ואנו נדאג לשרות והמחיר הטוב ביותר!
זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים בראש העין והסביבה

עוד בהדברה בראש העין:

מה הזמינות להדברה בראש העין?

אנחנו זמינים להדברה בראש העין מהיום להיום. שעות הפעילות שלנו הן מ7 בבוקר ועד השעה 9 בערב כל ימות השבוע

מה המחיר להדברה בראש העין?

מחיר להדברה בראש העין מתחיל מ-300 ש"ח ותלוי בגודל הדירה\בית\בניין\עסק וסוג הבעיה. להצעת מחיר מותאם עבורך, צור קשר עוד היום.

האם יש אחריות על הדברה?

כמעט על כל הדברה תקבלו אצלנו אחריות. תקופת האחריות משתנה ממזיק למזיק. למידע נוסף בקרו באתר שלנו או צלצלו.

איזה הדברות נהוג לעשות בראש העין?

ההדברות הקלאסיות בעיר ראש העין הן: הדברת יתושים, הדברת ג'וקים, הדברת נמלים, הדברת נמלי אש, הדברת חולדות ועכברים, הדברת פשפש המיטה.