זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה בראשון לציון בבית ובגינה כולל אחריות

הדברה בראשון לציון עם המדבירים המוסמכים של זיסמן הדברות. מחפשים מדביר בראשון לציון?
זיסמן הדברות מספקים כבר שנים רבות פתרונות הדברה וריסוס נגד כל סוגי המזיקים, החרקים והמכרסמים בראשון לציון והסביבה.
בזיסמן הדברות תושבי ראשון לציון נהנים מהדברה בטוחה, מקצועית ואפקטיבית לזמן ארוך. אם אתם תושבי ראשון לציון, צרו קשר עוד היום לתאום הדברה נגד כל סוגי המזיקים בביתך. אנו נדאג לשרות אדיב, מקצועי והכי חשוב אפקטיבי ויעיל לטווח ארוך.

הדברה ירוקה ראשון לציון

אם אתם בעלי משפחה וגרים בראשון לציון כנראה שהדברה ירוקה היא המתאימה עבורכם. הסיבה לכך היא הרעילות הנמוכה שיש בחומרים, והסיבה השנייה היא הזמן היחסית קצר שיש להרחיק את הפעוטות. הדברה ירוקה ראשון לציון תהיה מתאימה נגד נמלים, תיקן גרמני, חולדות ועכברים, טרמיטים וכמעט כל מזיק שעלול להגיע לביתכם. כיום ניתן להתאים את אופן הטיפול והחומרים כך שיהיה מינימום סיכונים. זיסמן הדברות דוגלים באיכות, שרות ומצוינות, אנו עובדים עם חומרי הדברה הטובים בשוק, באישור המשרד להגנת הסביבה.

הדברה בראשון לציון

קריאה למדביר מקצועי היא צורך שאנחנו אף פעם לא מייחלים לבואו. אם אנו קוראים לחברת הדברה, סימן שמצאנו בבית שלנו מזיקים מסוג כלשהו. בין אם מדובר בג'וקים, בנמלים, בעש או בטרמיטים – מדובר באורחים בלתי קרואים שיש לסלק מוקדם ככל האפשר. מזיקים אלה יכולים להיות מסוכנים מבחינה תברואתית, יכולים לגרום לנזקים שונים בבית או בחצר וגם מהווים מטרד ויזואלי שלא נעים לבני אדם באשר הם.

אם אתם מתגוררים באזור ראשל"צ והסביבה, ונתקלתם במזיק מסוג כלשהו בשטח הפרטי שלכם, הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא להזעיק מדביר בראשון לציון או בסביבה. הסיבה לכך שיש לקרוא למדביר מקצועי היא שבמרבית המקרים גילוי של מזיקים אומר שישנם עוד רבים מאותו הסוג בקרבת הבית או בתוכו. תיקנים, למשל, חיים בקהיליות גדולות, ובמקרים רבים אם תראו ג'וק אחד או שניים בבית, הדבר אומר שרבים מחבריהם נמצאים לא רחוק. במקרה של תיקנים, לעתים נכנס אחד לתוך הבית, אך יש לוודא זאת ולבצע ריסוס – כדי להיות בטוחים שאין עוד תיקנים רבים כמותו המסתתרים בחשיכה.

 

אופן הדברה וזמן יציאה מהאזור המרוסס הדברת מזיקים בראשון לציון
הדברה בשלושה שלבים, חדר אחד יכול להגיע לזמן עבודה בין שעה לשעתיים, יציאה אחרי הריסוס לשלוש שעות. הדברת פשפשים
קידוח והזרקת חומר הדברה לתוך האדמה כל 30-60 ס"מ שניים שלושה ליטר בכל קידוח. יציאה לשעה מהשטח המרוסס. הדברת טרמיטים
ריסוס פנלים, אדני החלון, מתחת לכיור ונקודות פרצה שבשטח הנגועה, יציאה לשעה מהשטח המרוסס. הדברת תיקן אמריקאי
טיפול בגל במטבח ובאזורים נגועים, אין צורך ביציאה מהבית. הדברת תיקן גרמני

איזה מזיקים יכולים להצריך הדברה בראשון לציון?

בנוסף לתיקנים, מזיקים נפוצים נוספים שיש להיערך לקראתם הם חולדות ועכברים. מכרסמים קטנים אלה יכולים להעביר מחלות וכן לגרום לנזק ממשי לרכוש בבית. הסימנים המובהקים ביותר שמעידים על נוכחות של חולדה או עכבר בבית הם גללים קטנים שאתם מבחינים בהם באופן קבוע או סימני כרסום על רהיטים. אם הבחנתם בגללים, יש לצלם אותם ולשלוח לאותו מדביר בראשון לציון שאתם מתכוונים להזעיק לביתכם. בעזרת זיהוי הגללים ניתן לדעת באיזו חיה מדובר. לעתים מדובר בגללים של שממיות, אך גם זוהי חיה שאנשים רבים מעדיפים להדביר.

מצאתם גללים בבית ולא יודעים של מה?  שלחו אלינו לזיהוי מהיר! ללא עלות או התחייבות!

חולדות ועכברים ניתן להדביר באמצעות פיזור רעל ברחבי הבית או באמצעות לכידתם. ישנן מלכודות רבות שאינן פוגעות בבעל החיים, אלא מפתות אותו להיכנס לתוכן ואז נסגרות באופן שלוכד אותו אך אינו מכאיב לו. חולדות, למשל, נמשכות מאוד לריח של אבוקדו, וניתן להטמין אבוקדו בתוך מלכודת וכך ללכוד את החולדה. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם המדביר באשר לשיטה הטובה והיעילה ביותר ללכוד או להרוג את המזיק, ולנקוט בפעולה בהתאם.

הדברת ג'וקים בבניין בראשון לציון

הדברת ג'וקים בבניין תתבצע בכל השטח המשותף לדיירים, הריסוס יהיה בתוך הבניין בכל קומה, גרם מדרגות, כניסה לבניין, מקלט, מחסנים, חניונים, חדר אשפה, בורות הביוב ,ומעטפת הבניין. ההדברה תתבצע בחומר ייעודי ומאושר עי המשרד להגנת הסביבה לקטילת ג'וקים ופרוקי רגליים אחרים, החומרים שחברתנו עובדת היא על בסיס פרטרואידים, אין סכנה לבני אדם תינוקות או בעלי חיים אך יש להישמע להוראות ואזהרות המדביר שבשטח. יתכן שתראו בימים הבאים ג'וקים מתים בשטח המשותף בבניין אלא תוצאות של ההדברה ותוצאות טובות שכן הג'וקים שהסתתרו ברחבי הבניין וגם בתוך בורות הביוב נקטלו וכך יינתן השקט הרצוי, יש צורך בפעולה חוזרת מידי שנה.

ראשון לציון אחת הערים שנפגעות באופן ניכר מטרמיטים, ולמה?

מזיק בעייתי נוסף שנמצא בבתים רבים בראשון לציון ובמרכז הארץ הוא הטרמיט. טרמיטים יכולים להיראות כמו נמלים לעין בלתי מקצועית, אך יש להם מאפיינים ייחודיים שכל מדביר בראשון לציון צריך להכיר. הטרמיטים יכולים לגרום נזק רב גם לרכוש וגם למבנה הבית עצמו. יש להם יכולת כרסום עוצמתית, וכל דבר העשוי מעץ נמצא בסכנה גדולה בקרבתם. הדרך השכיחה להדביר טרמיטים היא באמצעות איתור הקן שלהם, והזרמת חומר הדברה קטלני לתוכו.

הדברת טרמיטים בראשון לציון

נתקלתם בטרמיטים או בסימנים של טרמיטים ולא יודעים מה לעשות? לזיסמן הדברות יש את הפתרון בשבילכם.
חברתנו יודעת לבצע את כל הטיפולים לקטילת טרמיטים בבית, הטרמיטים יכולים להגיע לכל מקום בעזרת תעלות בוץ שדרכם הם לא נחשפים לאור. חשיפה לאור תהרוג את הטרמיטים לכן הם עוברים בתעלות בוץ שאנו מבחינים פתאום בבית. הטרמיטים אוכלים תאית- עץ מת הם עלולים לחדור לתוך המשקופים לאכול את המשקוף ולעשות נזק כספי. וכך גם בארונות קיר מטבח וכו, חברתנו מבצעת קידוחים לכל אורך הבית להחדרת חומר הדברה בין שניים לשלושה ליטר כל חצי מטר עד מטר לפגיעה נרחבת בטרמיטים שמגיעים מהאדמה ומגיעים לתוך בניינים, ובתים קרקע.
חברתנו מתחייבת לפתור את בעיית הטרמיטים בראשון לציון, תוך זמן קצר לתוצאה ארוכת טווח במחירים הוגנים.

לוכד חולדות בראשון לציון

ראיתם חולדה בבית? ראיתם גללים? לזיסמן הדברות יש את הפתרונות.
אנו מבצעים לכידת חולדה באמצאות הידיים, מלכודות ורעלים, ראשית נתחיל לחפש את החולדה בבית לפי סימנים או הזזת חפצים, במידה ונבחין בחולדה יש סיכוי שנצליח ללכוד אותה בידיים.
במידה ולא נבחין בחולדה נשתמש במספר מלכודות שונות ופיתיונות שונים למשיכה מהירה של החולדה למלכודות. אם השנים והידע בלכידת חולדות אנו מתחייבים לתוצאות מהירות. למידע נוסף על לוכד חולדות בראשון לצון לחצו כאן.

הדברה באמצעות רעלים תתבצע לרוב בשטח הפתוח, אנו משתמשים בתיבות האכלה בטיחותיות שבפנים יש רעל שני חורים פתח כניסה ויציאה למכרסמים בלבד שדרכו הם מגיעים לאכול את הרעלים שבתוך התיבה, הרעל מתחיל לעבוד אחרי שלושה ימים הוא גורם לקרישת דם ולתמותה כעבור 7-8 ימים בערך. יש להגיע לביקורת אחרי שבועיים שלושה לניתור השטח ומילוי רעלים מחדש, ללא הגעה נוספת אין ביכולתנו לדעת מה תהיינה התוצאות.

הדברת פשפשים בראשון לציון

נעקצים בלילה? ראיתם חרקים על המיטה? חשד לפשפשים? צלצלו אלינו
חברתנו מתמחה בהדברת פשפשים, ניסיון רב שנים בתחום הפשפשים. אנו עובדים עם הכלים המותאמים לפתרון הבעיה לתוצאות של 100 אחוז בקטילת כל הפשפשים בבית או מוסדות וכו'. תחילה נתחיל בניתור השטח וזיהוי החרק. חובה לזהות את הפשפשים לפני תחילת פעולת ההדברה.
הפשפשים יתחבאו לרוב באזור המיטה והבסיס באזור הראש, יש צורך לחפש אם פנס באזור המזרון ובבסיס המיטה בשביל לראות סימנים או את הפשפשים עצמם, לאחר זיהוי נתחיל בפעולת השאיבה, יש צורך לשאוב את המזרון והבסיס  מיטה חריצים פנלים וכו' בשביל לשאוב ביצים ופשפשים בתוך החריצים.

השלב הבא והחשוב הוא לעבוד אם קיטור אדים שמגיע לחום גבוה, לנו יש קיטור שמגיע ל 174 מעלות, יש לעבור על כל חריץ שקיים בחדר בצורה יסודית מאוד בשביל קטילת הביצים והפשפשים שמתחבאים.

השלב האחרון זה הריסוס בכל האזור הנגוע אם חומר הדברה שמותאם לקטילת פשפשים ומאושר עי המשרד להגנת הסביבה.
חברתנו נותנת אחריות בכתב על כל הדברה עד לפתרון של 100 אחוז.

הדברה עושים רק עם מדביר מורשה

כאשר מאתרים מזיקים בבית ומזמנים מדביר מקצועי, חשוב לוודא שאותו מדביר הוא מורשה. הדבר חשוב במיוחד כאשר משתמשים בחומרי הדברה רעילים שהם מסוכנים גם לבני אדם. חשוב גם לוודא מראש באילו חומרים המדביר עושה שימוש, והאם יש ברשותו גם חומרים "ירוקים" ורעילים פחות. כל מדביר בראשון לציון שהוא מורשה ובעל ניסיון בתחום יכול לתת ייעוץ מותאם אישית בהתאם לסוג המזיק שנמצא בבית או בעסק שלכם.
על ידי אבחון נכון ומדויק של סוג המזיק ניתן להתאים את שיטת ההדברה הרצויה. כדי לסייע למדביר בזיהוי ובאבחנה, כדאי לתת לו כמה שיותר פרטים על המזיק שנמצא לפני ההגעה לבית או לעסק שלכם.
מחפשים מדביר אמין מראשון לציון? זיסמן הדברות לשרותך!
לייעוץ חינם התקשרו עוד היום

כמה עולה הדברה בראשון לציון?

הדברה בראשון לציון מתחילה החל מ-300 ש"ח ותלויה בסוג המזיק והאזור הנגוע. המחיר נמדד בדרך כלל לפי גודל הבית, העסק וסוג הבעיה.

יש אחריות על הדברת מזיקים בראשון לציון?

בזיסמן הדברות תזכו לאחריות וליווי מקצועי עד לפתרון בעיית המזיקים שעבורה הזמנתם אותנו.

מה הזמינות להדברה בראשון לציון?

אנחנו זמינים להדברה בראשון לציון מהיום להיום, ניתן לצלצל ולתאם הדברה מעכשיו לעכשיו.