זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה בבת ים כולל אחריות יציאה לשעה

הדברה בבת ים עושים עם המדבירים המוסמכים של זיסמן הדברות. אנו פועלים שנים בתחום הדברת מזיקים, חרקים ומכרסמים בבית ובעסק.
זיסמן הדברות נמצאים בבת ים ולכן כל תושבי בת ים נהנים ממחירים ללא תחרות עם שירותי מקצועי, בטוח ואפקטיבי.

סובלים מג'וקים? נמלים במטבח? חולדות בחצר? לנו יש פתרונות! זיסמן הדברות- הדברה בבת ים נגד כל סוגי החרקים, המזיקים והמכרסמים עם תוצאות ואחריות בכתב. צריך הדברה בבת ים? ללא ספק זיסמן הדברות הוא הפתרון האידיאלי עבורך.

מדביר מוסמך מבת ים עם רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. הדברה בבת ים בטוחה ואחראית עם 100% תוצאות. מאות לקוחות מבת ים נהנים משרותי הדברה מקצועית, בטוחה ואיכותית במחיר מיוחד לתושבי בת ים. לתאום הדברה בבת ים, צרו קשר עוד היום והמדבירים שלנו בדרך אליכם.

בעיר בת ים, כמו בערים אחרות ברחבי הארץ, מתמודדים בתים רבים עם הופעת תיקנים ומזיקים שונים – שאותם יש להדביר.
מעבר לנוכחות הבלתי נעימה של בעלי חיים אלה בבית, ישנה גם סכנה תברואתית בנוכחותם בבית, וכן יכול להיגרם נזק לרכוש – אם לא יודברו.

סוגי הדברות נפוצות בבת ים:

סוג המזיק אופן ההדברה
לכידת עכבר בבית הטיפול מתבצע באמצעות מלכודות מסוגים שונים עם פיתיונות משיכה ללכידה מהירה של העכבר.
הדברה בבניין נגד ג'וקים בבת ים ההדברה תתבצע בלובי הבניין, גרם מדרגות, מעטפת חיצונית, חדר אשפה, מקלט ובורות ביוב. אין סכנה כלל.
הדברת דג הכסף בבית ההדברה תתבצע בריסוס מסביב לפנלים לאורך כל הבית, יציאה לשעה בלבד.
הדברת חולדות בבניין מגורים טיפול בחולדות יכול להיות מורכב ממספר ביקורים ולא תמיד ניתן לפתור בעיית חולדות בפעם אחת. הטיפול מתבצע באמצעות ניטור וטיפול במחילות באמצעות איבוק, הצבת תיבות האכלה במעטפת הבניין עם רעלים לדילול החולדות ופיזור רעלים בבורות הביוב.
לכידת חולדה בבית חיפוש החולדה בכל הבית ולכידתה במידה ונמצאה. במידה ולא נמצאה, נניח מלכודות ונמתין 24 שעות ללכידה.
מדביר פרעושים בבת ים לפני ההדברה בבת ים יש צורך בשאיבה של הספות+ החלפת מצעים+ להרים את כל מה שאפשר מהרצפה. הריסוס יהיה על כל הריצפה בבית.

הדברת ג'וקים בבת ים

כשמזג האוויר מתחיל להתחמם, סביב חודשים אפריל-מאי, הג'וקים מתחילים לצאת. ישנם 2 סוגים של ג'וקים שאותם נהוג להדביר בבת ים: התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני. שני הג'וקים דומים מאוד, ולקוחות רבים נוטים להתבלבל וחושבים שמדובר ב"תינוקות" או "ג'וקים קטנים" מאותו הסוג, אך לא כך הדבר ומדובר שני סוגים שונים שאופן הטיפול בהם שונה לחלוטין ועל כך נסביר בהמשך.

הדברת ג'וקים בבת ים רצוי לעשות אחת לשנה, כמעט בכל בניין או דירה בעיר. הסיבה לכך היא שבת ים היא עיר עם תשתיות ישנות, שנמצאת כבר תקופה ארוכה בבניה ופיתוח של חזות העיר פלוס פרויקטים של תמ"א כמעט בכל רחוב. כל זה ביחד עם תחזוקה מינימלית של העירייה בכל הנוגע להדברה בעיר, גורמים לעיר לסבול מאוד מג'וקים כמעט כל השנה.

תיקן אמרקאי

התיקן האמריקאי חיי ומתרבה בבורות הביוב הראשיים של הבניין, ולכן הדברה בבניין בבת ים תכלול, בין היתר, את כל בורות הביוב במעטפת הבניין.
הקפדה על הדברה אחת לשנה, תשמור על בורות הביוב נקיים מג'וקים לאורך כל השנה. במקרים שבהם לא מתחזקים בניין אחת לשנה, נוטים לראות ג'וקים בבניין וגם בדירות. כאמור, ג'וקים מתרבים בבורות הביוב, אם לא מדבירים שם, באופן טבעי הם יעלו למעלה בחיפוש אחר מזון ובדרך זו יגיעו ישירות לדירות שלכם. שם יש להם מזון ומספיק מקומות מסתור להמשך התרבות וחיים נוחים בתנאים מעולים.

הדברה נגד תיקן אמריקאי תתבצע באמצעות ריסוס. כשאתם מזמינים הדברה לבניין בבת ים נגד ג'וקים, ההדברה תתבצע בכל: גרם המדרגות, לובי, מקלט, חדר אשפה, מעטפת חיצונית של הבניין ובורות ביוב. כמובן שאם יש מחסנים או נקודות נוספות, ניתן להדביר בהתאם לצורך. ההדברה לא מסוכנת ואנו עובדים עם חומרים ללא ריח. ניתן להמשיך פעילות בבניין כרגיל מיד לאחר ההדברה.

אם אתם צריכים הדברה לדירה בבת ים, ההדברה תתבצע באמצעות ריסוס מסביב לפנלים לאורך כל הדירה, מסביב לחלונות ופתחי הביוב בדירה.  במידה ויש לכם בעיות גם בארונות המבטח או על השיש, יש לציין זאת קודם לכן כי אופן הטיפול הוא שונה. לא מרססים ארונות מבטח או כלים, יש דרכים אחרונות, בטוחות יותר לפתור בעיות של ג'וקים בבית. לצורך הדברת ג'וקים בדירה, יש לצאת לשעה אחת לאחר הריסוס, אין סכנה בהדברה ואנו עובדים עם חומרים ללא ריח.

תיקן גרמני

התיקן הגרמני, בשונה מהתיקן הגרמני, לא מתרבה בבורות הביוב ומדובר בג'וק שאנחנו מכניסים הביתה ולא מגיע לבד מבחוץ, כמו התיקן האמריקאי. תיקן גרמני מתרבה באזורים חמים, כמו מקרר, תנור, מיקרוגל, תמי 4 וכדומה. בדרך כלל נראה את התיקן הגרמני באזור המטבח והמזווה. שעות הפעלות העיקריות שלו הן בלילה. אם יש לכם בדירה תיקן גרמני, בשעות הלילה המאוחרות תבחינו בכמויות גדולות שלו באזור המטבח וארונות המטבח. התיקן הגרמני דומה מאוד לתיקן האמריקאי אבל קטן ממנו בהרבה והצבע שלו בהיר יותר, נוטה להיות חום ג'ינג'י. את התיקן הגרמני אנחנו מכניסים בדרך כלל מקניות בסופר, קרטונים שהכנסנו הביתה, דירה צמודה עם נגיעות גבוהה ועוד.

הדברה נגד תיקן גרמני עושים באמצעות ג'ל, בשונה מתיקן אמריקאי, שההדברה נגדו היא באמצעות ריסוס. הג'ל בטוח לאדם והסביבה ולא מצריך יציאה מהבית. על מנת לשמור על בית נקי מתיקן גרמני, יש להקפיד על אמצעי זהירות עם כל דבר שאנחנו מכניסים לבית שלנו.

בזיסמן הדברות מתמודדים שנים רבות עם כל סוגים הג'וקים ויש לנו ניסיון רב בפתרון בעיות קשות.
אם אתם מתגוררים בבת ים, וצריכים שרותי הדברה בבת ים, צרו קשר עוד היום לייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הדברת פרעושים בבת ים

מתי צריך לעשות הדברת פרעושים בבת ים? אם אתם תושבי העיר בת ים, אתם בוודאי גרים בבניין משותף עם חצר במעטפת הבניין. בדרך כלל בעונת האביב יסבלו תושבי בת ים מפרעושים וזאת בגלל שבעונה זו יש התרבות של חתולי רחוב, שאוהבים להמליט בחצרות ובמקלטים של בניינים משופתים. לאחר כל המלטה, הבניין יסבלו מפרעושים. אז מה עושים? על מנת להימנע מפרעושים בבת ים יש להקפיד שלא יהיו לכם חתולים בשטח הבניין. כל עוד יש חתולים, סבירות גבוהה שתמיד אחת לכמה זמן יחזרו הפרעושים.

פרעושים נמצאים בדרך כלל בקרב בעלי חיים והם ניזונים מדם. פרעושים מזנקים ממקום למקום ויעקצו גם בני אדם בדרך למנת הדם הבאה שלהם. הפרעוש הוא חרק בגודל של 1-5 מ"מ, הצבע שלו חום והוא קטן מאוד. מרבית הזמן פרעושים נמצאים על הפונדקאי שלהם, כלומר על בעל החיים, ובשאר הזמן הנקבות יטילו את הביצים שלהן בתוך האדמה או בתוך ספות ושטיחים. כאשר יש התפרצות של פרעושים בחצר או גינה, הסיבה לכך היא הטלת הביצים שתוך האדמה ומשם מתחילה ההתפרצות לכל רחבי החצר. אם יש לכם פרעושים בבית, כנראה שבעל החיים שלכם הביא אותם. במקרים שאין לכם בעלי חיים בבית, יש לבדוק את הבניין או החצר בכניסה לבית שלכם, ולחפש מקור לפרעושים. במידה ויש פרעושים מחוץ לסביבת המגורים שלכם, כאשר תחזרו הביתה, סביר להניח שהם יקפצו על הבגדים שלכם ובדרך כזו, יכנסו אליכם הביתה.

הדברת פרעושים לבניין בבת ים מתחילה מהקומה העליונה, נרסס את כל הלובי בין כל קומה, גרם מדרגות, ממשיכים עד למטה, מרססים את כל שטח הלובי בקומת הקרקע, מחסנים ומקלט. מחוץ לבניין נרסס בצורה אינטנסיבית עם כמויות גדולות של חומר, להרטבה מקסימלית של האדמה במעטפת הבניין ובאזורים עם דשא.

פרעושים במקלט- מקום קלאסי שבו סובלים בניינים משותפים בבת ים מפרעושים. המקלט ברוב השנה ללא שימוש הדיירים, אבל עבור חתולי הרחוב הוא משמש אחלה של בית ובמיוחד מקום מעולה להמלטה. החתולים בדרך כלל נגועים בפרעושים, לאחר המלטות, על השלייה, יהיו כמויות גדולות של פרעושים וקצב ההתרבות שלהם גבוה מאוד. משם הם יעברו ויתפשטו לכל מקום, ככל שהגורים יישארו יותר זמן במקלט או בבניין, היקף הנזק יגדל.

בזיסמן הדברות מדבירים מומחים לפרעושים, שמתחייבים לפתרון הבעיה. הדברת פרעושים מצריכה ידע וניסיון רב בתחום, הדברת פרעושים מחייבת מקצועיות, אחרת, הפרעושים יחזרו לאחר מספר ימים והסיבה לכך פשוטה, הביצים של הפרעושים תמיד יהיו מתחת לאדמה, ללא טיפול יסודי בביצי הפרעושים, לא ניתן להיפטר מהם. דבר נוסף, הדברת פרעושים מצריכה חומר הדברה מותאם לפרעושים ולביצי פרעושים. מדובר בחומר הדברה שונה מהדברת ג'וקים ונמלים וגם אופן ההדברה נגדם, שונה. אנו עובדים עם חומר הדברה מתאם להדברת פרעושים והביצים שלהם עם 100% הצלחה. בגלל שהניסיון והידע הרב שלנו, אנו נדאג שתכינו את השטח בצורה מקסימלית לטיפול יסודי ומקיף שיפתור את הבעיה כבר בהדברה הראשונה. במידה והבעיה חוזרת לאחר מספר ימיים, אנו מגיעים ללא עלות לסיבוב נוסף. כמו שכבר אמרנו, ללא הכנת השטח להדברת פרעושים וללא הדברה מקצועית- לא ניתן להיפטר מהבעיה.

פרעושים עוקצים ומתרבים בקצב מהיר, אם לא מטפלים בבעיה בזמן, היא מתפשטת ופולשת גם לבית הפרטי שלכם.
גרים בבת ים וסובלים מפרעושים? זיסמן הדברות לשרותכם, מומחים לפרעושים בבת ים והסביבה.

הדברת פשפש המיטה בבת ים

בזיסמן הדברות מדביר מומחה להדברת פשפשי מיטה ולכן אם אתם מתגוררים בבת ים ואתם מחפשים הדברה נגד פשפשי מיטה, זיסמן הדברות לשרותכם. מדביר מוסמך ומומחה לפשפשים וגם תושב העיר, שישמח לעזור לשכן עם צרה צרורה.

פשפש המיטה הינו חרק קטן מאוד, כשבוגרים שלו מגיעים לגודל של בין 4 ל- 6 מ"מ, בעל יכולת להסתיר את הביצים שלו במקומות שכמעט ולא ניתן להגיע, על מנת שאלו ישרדו וימשיכו להתקיים. עיקר הפעילות של פשפשי המיטה היא בלילה, בזמן שאנחנו ישנים. יש להם חיישנים שיודעים לאותת להם שהגיע הזמן לאכול. בצורה טבעית, מיד כשאנחנו נרדמים, חום הגוף שלנו עולה. הפשפשים יודעים לזהות את נקודת הזמן הזאת ואז הם יצאו ממקומות המסתור שלהם לקחת את מנת הדם שלה הם זקוקים. לאחר שייקחו את מנת הדם שלהם, הם יחזרו למקום המסתור שלהם להמשך התרבות והטלת ביצים. הפשפש צורך מנת דם כל יומיים שלושה, אך יודע לשרוד גם תקופה ארוכה מאוד ללא דם. הביצים שלו יכולים לשרוד כמעט כל מזג אוויר והם לא זקוקים לשום דבר בשביל לשרוד תקופות של חצי שנה ומעלה עד לבקיעתן. בזמן העקיצה, אנחנו לא נחוש דבר, את העקיצות, הגרודים ולעיתים גם תגובות אלרגיות קשות, נראה רק בבוקר. העקיצות של פשפש המיטה דומות לעקיצה של יתוש, אך בשונה מיתוש שעוקץ רק אזורים חשופים, הפשפש עוקץ גם מתחת לבגד. בנוסף, העקיצות של פשפש המיטה יהיו צפופות ותמיד בזוגות או שלשות, בשונה מיתושים שבדרך כלל תהיה רק עקיצה אחת באזור מסוים.

הדברת פשפשים בבת ים

אם יש לכם חשד לפשפשים בבית, מומלץ להתקשר אלינו לייעוץ וניטור חינם ללא עלות או התחייבות. אנו נדע לזהות כבר בטלפון אם אכן מדובר בפשפשי מיטה או אולי בחרק אחר. בזיסמן הדברות תזכו לשרות מקצועי והגינות, אנו לא נדביר בדירה נגד פשפשי מיטה ללא ניטור ודאי של הבעיה. על מנת לעזור ללקוח לישון בשקט, תחילה יש לזהות באופן מוחלט את הבעיה.

הדברת פשפשים בבת ים, מתבצעת באמצעות שלושה שלבים:
תחילה, עוד לפני הגעתו של המדביר לטיפול בבעיה, יש להכין את הבית או הדירה בהתאם להנחיות שנעביר לכם. הדברה נגד פשפשי מיטה תתחיל בשאיבה אינטנסיבית של כל מקומות המסתור האפשריים של הפשפשים. המטרה הראשונה שלנו היא לתפוס כמה שיותר ביצים ופשפשים בוגרים במקומות מסתור, במזרון ובבסיס המיטה.
הפעולה השנייה תהיה עבודה באמצעות קיטור בחום מעל 150 מעלות בכל מקומות המסתור ברחבי הבית או החדר. בדרך כלל מקומות המסתור יהיה חריצים קטנים בקירות, שקעי חשמל, לאורך כל הפנלים והפינות בחדרים, שידות וארונות בחדר, מיטה, בסיס מיטה, כורסאות וספות וכדומה. המטרה היא לשרוף את כל הביצים, על מנת שלא יבקעו בעתיד מחדש והבעיה תחזור על עצמה לאחר תקופה קצרה מאוד.
הפעולה הסופית תהיה באמצעות ריסוס נגד פשפשים בכל הבית.

למידע מורחב על אופן ההדברה, סימנים לזיהוי, תמונות וסרטונים מהשטח לחצו כאן!

בזיסמן הדברות מתחייבים לפתרון הבעיה ב-100%, אנו מלווים את לקוחותינו לאחר ההדברה על מנת לוודא שאין עקיצות או פשפשים נוספים בבית.
המטרה, גם אם נשארו פשפשים, לא לתת להם זמן להתרבות מחדש. ככל שנגיע לטיפול 2, במידת הצורך מהר יותר, כך הבעיה תסתיים מהר יותר.
למידע וייעוץ חינם צרו קשר עוד היום!

הדברת חולדות בבת ים

הדברת חולדות בבת ים או בכל עיר אחרת, תלויה בתנאי השטח בהם נתקלתם בחולדות. בכל מצב נתמודד עם החולדות בדרכים שונות.

הדברת חולדות בגינה- אם יצא לכם לשחק בגינות השעשועים ברחבי העיר בת ים, סביר להניח שלא פעם, נתקלתם בחולדות. יעידו על כך גם אלו שגרים בסמוך לגינות, וסובלים מחולדות בחצרות הבניינים שלהם.
כשיש חולדות בשטחים ציבוריים, כמו גינות שעשועים, מדובר בסימן מובהק לנגיעות גבוהה של חולדות בעיר עצמה. בת ים נמצאת בשנים האחרונות בבנייה ופיתוח של חזות העיר, בשילוב עבודות רכבת אינטנסיבית. כתוצאה מכך, מתבצעות חפירות רחבות בכל העיר, החפירות פוגעות לחולדות בטריטוריה שלהם מתחת לאדמה והן נאלצות לחפש מקומות מסתור חדשים. מהסיבה הזו תושבי העיר בת ים רואים את נוכחות החולדות יותר ויותר בשנים האחרונות.

הדברת חולדות בגינות ושטחים ציבוריים באחריות העירייה, אבל כשזה לא עוזר והחולדות משתלטות על הבניין שלכם, זה באחריות וועד בית. אם לא מטפלים בבניין נגד חולדות, החולדות מתחילות לפלוש גם לדירות ואז הסיפור הופך להיות לא נעים כלל.

אם אתם גרים בעיר בת ים ויש לכם חולדות בבניין, יש להזמין מדביר חולדות מוסמך לטיפול בבעיה. הטיפול יכלול ניטור וטיפול במחילות באמצעות איבוק, הצבת תיבות האכלה עם רעלים במעטפת הבניין ומקומות אסטרטגיים, ופיזור רעלים בבורות ביוב. על מנת שהטיפול יצליח והתוצאה תהיה לטווח ארוך, חשוב להקפיד שבתיבות האכלה יהיה תמיד רעל. הרעל משמש כפיתיון עבור החולדות ומספק להן מזון נגיש ונוח. השפעת הרעל תתחיל לאחר כשלושה ימיים והתמותה של החולדה מתחילה לאחר כחמישה ימים. כל עוד יהיה רעל בתיבות האכלה, לא יתרבו בבניין שלכם חולדות ובטח שלא יטפסו אליכם הביתה.

החולדות פועלות בעיקר בלילה ובמהלך היום הן ישנות או מסתתרות במחילות שלהן. אם ראיתם חולדות במהלך היום, זה סימן לצפיפות גבוהה של חולדות באזור. בגלל שאין להן מקום ותנאים טובים במחילות הן נאלצות לצאת החוצה.

הדברת חולדות בבניין בבת ים

בזיסמן הדברות פועלים לדילול אוכלוסיית החולדות באזור המגורים שלכם. הדברה נגד חולדות בבניין מצריך לפחות שני ביקורים, כשהביקור הראשון יהיה תחילה לניטור השטח, אנו נחפש מחילות קיימות, נמליץ על גיזום ופינוי גרוטאות שמשמשים למסתור ומילוט עבור החולדות. כמו כן, בדיקה והמלצות לתחזוקת חדר האשפה. האידיאל הוא חדר אשפה סגור, עם פחים בעלי מכסים שתמיד סגורים. החולדות מחפשות מזון, אם נקשה עליהן, הן יוותרו ויעברו למקום קל יותר. בניינים בעלי בורות ביוב שבורים יקבלו המלצה על סגירה ואיטום פתחי הביוב. בנוסף, נדביר באמצעות איבוק כל מחילה או פתחי מעבר של חולדות בשטח. פעולה שניה שחייבים לעשות בהדברת חולדות בבניין מגורים בבת ים, היא הצבת תיבות האכלה המכילות כל אחת 50-60 גרם של רעל. תיבות האכלה עשויות מפלסטיק קשיחה, בטוחות בקרב ילדים ובעלי חיים. הדברה באמצעות תיבות האכלה נחשבת לבטוחה ביותר בשוק ולא קיימת סכנה או נזק משני לאדם ולסביבה. חולדה אוכלה בממוצע גרם אחד ביום.
בניין חייב בין 3-7 תיבות האכלה, תלוי בגודל הבניין וברמת הנגיעות.

על מנת לקבל תוצאה יש צורך בביקור נוסך כעבור כשבועיים לצורך בקרה, בדיקה ומילוי תיבות ברעלים חדשים. המטרה שלנו בביקור השני לבדוק איפה אכלו רעלים וכמה. אם כל הרעלים בכל התיבות נגמרו לאחר שבועיים, יש בבניין נגיעות מאוד גבוה של חולדות ויש צורך בביקור נוסף בעוד כשבועיים נוספים. אם במהלך הביקור השני תיבות האכלה היו ריקות חלקית, נמלא את תיבות האכלה הריקות ונמליץ לבניין להיות איתנו בקשר בעוד מספר חודשים לצורך מילוי מחדש ובקרה של התיבות. אם תדאגו שבמעטפת הבניין שלכם תמיד יהיו תיבות האכלה עם רעל, תזכו לשקט מחולדות לטווח ארוך. הרעלים בתוך התיבות משמשים כפיתיון, ומזמינים את החולדות לאכול ממנו בצורה נגישה ובטוחה. בצורה זו, החולדות לא יתרבו בבניין שלכם ובטח ובטח לא יתפסו לדירות שלכם. אז אם גם אתם רוצים שקט מחולדות בבניין, צרו קשר ותתאמו הדברת חולדות מקצועית בבת ים עוד היום!

הדברת חולדות בבית בבת ים

מה עושים אם יש לנו חולדה בבית? אם בכל זאת חולדה הצליחה לחדור לכם הביתה, או שלאחרונה אתם שומעים רעשים בלילות או אולי מצאתם גללים מוזרים בבית כנראה שאתם צריכים מדביר חולדות מקצועי לניטור השטח ופתרון הבעיה. זיסמן הדברות לוכדי חולדות בבת ים, מציעים מגוון שיטות ללכידת חולדות בבית עם התחייבות לפתרון הבעיה.

אם יש לכם חולדה בבית ואתם גרים בבת ים, נשמח לעזור. אנו מגיעים ומתחילים בסריקה של הבית או החדר שבו ראיתם את החולדה. אנו מנסים להתחקות אחרי הצעדים שלה ולפי זה לחפש את מקום המסתור שבו היא מסתתרת.
חשוב לדעת, חולדה שעלו עליה וראו אותה, תנסה להסתתר ותכנס למצב הישרדות. במצבים כאלו היא עלולה להיות תוקפנית. התקיפה שלה יכולה לבוא לידי ביטוי בנשיכה או בשריטות. אין סכנה ממשית מפציעות אלו, אך יש צורך לקבל טיפול רפואי ראשון. החולדות מעבירות מחלות רבות ופציעה מחולדה תצריך אנטיביוטיקה למניעת זיהומים.

במידה ובמהלך הסריקה נזהה את החולדה, ננסה ללכוד אותה באמצעות הידיים ומלכודות שונות. אם לא נצליח למצוא אותה, נציב מלכודות שונות עם פיתיונות על מנת להוציא אותה ממקום המסתור שלה. החולדות פועלות בלילה, ואם הן חשות סכנה הן לא יצאו גם כמה ימיים. במצב הקלאסי לוקח לחולדה כ24 שעות עד שהיא תילכד במלכודות עם הפיתיון או תוכל מפיתיון מורעל. אם זה לא קורה אנחנו מלווים את הלקוח עד לפתרון הבעיה. בדרך כלל כשמדובר בחולדה בבית, אנחנו לא נוהגים לעבוד עם רעלים ומנסים ללכוד את החולדה בכל דרך אפשרית. אם משתמשים ברעלים צריך לקחת בחשבון שהחולדה עלולה למות במקום ללא גישה ולא ניתן יהיה לפנות את הפגר. הדבר עלול להוביל לריחות חריפים לתקופה של שבועיים. היתרון ברעל שהדם מתקרש מהר יותר והריח יהיה בגלים עולים ויורדים ולא קבוע. ישנם סופחי ריח שניתן לפזר בחלל עם הריח החריף, לשיפור האווירה והפחתת הריח.

גרים בבת ים ויש לכם חולדה בבית? זיסמן הדברות לשרותכם.
הדברת חולדות עם מדבירים מוסמכים לחולדות ועכברים עם ידע וניסיון רב. אנחנו מתחייבים לפתור לכם את בעיית החולדות בבית!

חברת הדברה מקצועית בבת ים נגד כל סוגי המזיקים

מגוון המזיקים הביתיים יכול להיות רחב, והוא כולל תיקנים, נמלים, צרעות, מכרסמים, טרמיטים ועוד. כל סוג של מזיק מצריך לא פעם סוג טיפול שונה, מבחינת שיטות ההדברה שמשתמשים בהן ומבחינת חומרי ההדברה. בכדי לדעת כיצד לטפל בצורה הנכונה ביותר במזיקים, יש להתייעץ עם חברת הדברה בבת ים, שיש לה ניסיון בתחום.

אנשי הצוות המקצועיים שיטפלו במזיקים יוכלו לאבחן את הסוג המדויק של החרקים או המכרסמים, ולהתאים את שיטת ההדברה בהתאם לאבחון זה. במקרים רבים, על ידי תשאול טלפוני מראש של בעלי הבית, ניתן כבר להבין מהו סוג המזיק שבו יש לטפל. האבחון הטלפוני יכול לחסוך זמן רב למדבירים, ולגרום לכך שהתהליך יהיה מהיר וממוקד יותר כבר מההתחלה.

אילו שאלות כדאי לשאול מראש?

כדי לבצע אבחון של המזיקים לפני שהמדבירים מגיעים באופן פיזי לדירה, מומלץ לשאול כמה שאלות ראשוניות.
כדאי לבדוק היכן בבית נמצאים המזיקים, האם הם מחוץ לבית או בתוכו וכן האם ישנם נזקים לרכוש בבית (דבר המאפיין טרמיטים וגם מכרסמים קטנים). מומלץ גם לצלם את המזיקים, אם הדבר אפשרי, ולשלוח את התמונות למדבירים, על מנת שיוכלו לדעת מראש מול מה הם עומדים להתמודד.
במקרים בהם מדובר בחשד לטרמיטים, הדבר חשוב במיוחד, שכן ההדברה של טרמיטים שונה מאשר הדברה של נמלים –
ובמקרים רבים קל להתבלבל בין שני סוגי המזיקים.
שאלת השאלות והבדיקה המקדימה יוכלו לעזור למדבירים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר, ולהתאים את חומרי ההדברה
ושיטת העבודה לכל מקרה ספציפי.

מדוע לבחור בחברה מקצועית לביצוע הדברה בבת ים?

כאשר מבצעים הדברה בבת ים, או בערים אחרות בארץ, נעשה שימוש בחומרים שיכולים להיות מסוכנים לבני אדם.
לכן, חשוב שהשימוש ייעשה בידי אנשי הדברה מקצועיים שנוקטים באמצעי הזהירות המתאימים.
שימוש עצמאי בחומרי הדברה יכול להיות מסוכן, וקרו מקרים בעבר בהם שימוש לא זהיר בחומרי הדברה גרם לפגיעות קשות בבני הבית.
חשוב לפנות לחברת הדברה מקצועית, כאשר נתקלים במזיקים בבית ורוצים לסלקם.

בנוסף לכך, לא תמיד יכולים בני הבית לאבחן בעצמם את סוג המזיק שאותר אצלם, והטיפול העצמאי שהם נוקטים בו עלול להיות לא רלוונטי וכלל לא יעזור בסילוק של המזיקים.
במקרים מסוימים אנשים רבים בוחרים לחפש ברשת את סוג החיה שהתגלתה אצלם, אך מכיוון שהם עלולים לטעות בזיהוי – הם עלולים להשתמש בחומרים בלתי מתאימים שלא תהיה בהם שום תועלת.
פנייה לחברת הדברה מקצועית תוביל לכך שהטיפול יהיה מהיר יותר, יעיל יותר ומדויק יותר.
כאשר מבצעים הדברה באופן הזה, גדל מאוד הסיכוי שההדברה תמנע חזרה של המזיקים גם בעתיד, וכך ניתן לחסוך בכסף ובעוגמת נפש לטווח ארוך.

לסיכום

פנייה לחברת הדברה בבת ים היא הדבר הנכון לעשות, אם אתם מתגוררים באזור זה ונתקלתם במזיקים שונים בביתכם. על ידי מסירת כמה שיותר פרטים לחברת ההדברה, וגם על ידי צילום של המזיקים ושליחת התמונות לחברה – ניתן להבטיח שהאבחון של סוג המזיק יתבצע בצורה הטובה ביותר, וכך גם פעולת ההדברה המעשית עצמה. בעזרת שימוש בשיטות ההדברה המתאימות, ניתן להבטיח חיסול של המזיקים ובמרבית המקרים גם מניעה של חזרתם בעתיד הקרוב.
לייעוץ או תאום הדברה, התקשרו היום!
זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים

למידע נוסף על הדברה בבת ים בקישורים הבאים:

כמה זמן אתם פועלים בתחום ההדברות בבת ים?

זיסמן הדברות פועלים מעל עשור ונותנים שרות לתושבי העיר במשך שנים רבות. השרות שלנו מקצועי ומכל הלב, במיוחד לשכנים שלנו. צריכים מדביר מומלץ ומקצועי בבת ים? זיסמן הדברות עולים על כל הציפיות. לייעוץ חינם צרו קשר.

מה הזמינות להדברה בבת ים?

כתושבי העיר, יש לנו אפרות לתת לכם שרות בכל זמן שתרצו. השרות שלנו מהיר ומקצועי ואיתנו יהיה לכם שקט מחרקים, מזיקים ומכרסמים.

איזה הדברות נפוצות בבת ים?

העיר בת ים סובלת מחפירות רבות, גם בגלל הרכבת הקלה וגם בגלל פרוייקטים רבים של תמ"א לשיפור וחיזוק המבנים בעיר. התוצאה מביאה המון חולדות שמסתובבת בכל מקום. על מנת למנוע התרבות של חולדות בבניין שלכם, מומלץ לתחזק אותו על ידי מדביר ובכך לוודא שיהיה לכם שקט מחולדות ועכברים כל עוד העיר בהריסות ושיפוצים. בנוסף בת ים ברובה בנוייה מבניינים ישנים בעלי תשתיות ישנות, ושם יש המון ג'וקים. כל קיץ העיר מלא בג'וקים ויש צורך בתחזוקת בונות הבניוב ומעטפת הבניין. לדירות פרטיות יש המלצה להדברים נגד גוקים כשסובלים מהתופעה ורואים אותם על בסיס קבוע. לייעוץ חינם התקשרו עוד היום ואנחנו לשרותכם!