זיסמן הדברות לוגו רוחב

הדברה בבית אריה בבית ובגינה

גרים בבית אריה והסביבה? סובלים מחרקים? מדביר חדש הגיע ליישוב! זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים בעלי וותק וניסיון של שנים, מספקים שרותי הדברה בבית אריה והסביבה ואתם מרוויחים! רוצים שקט מחרקים ומקסימום הנאה מהגינה שלכם?
צרו קשר עוד היום, וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!
בעסקי ההדברה ישנם סוגים שונים של חיות וחרקים שניתן להוציא מהמתחם הביתי, העסקי, החקלאי – וכיוצא בזה. מדביר מקצועי וחכם הוא זה שיודע את מלאכתו, יש לו את האישורים לעשות אותה – והוא שומר על בטיחות כל הסובבים.

הדברות נפוצות בבית אריה והסביבה:

 

סוג המזיק אופן ההדברה
ג'וקים קטנים במטבח בבית אריה ג'וקים קטנים במטבח בצבע בהיר נקראים תיקן גרמני. הטיפול נגדם יהיה באמצעות ג'ל בכל ארונות המטבח+ מוצרי חשמל במטבח+ סדקים בקירות. ללא יציאה מהבית.
ג'וקים גדולים בבית אריה ריסוס נגד ג'וקים מסביב לפנים+ אדני חלון+ מתחת לכיורים. יציאה לשעה. הדברה ללא ריח.
הדברת ג'וקים בחצר הדברת ג'וקים בחצר בבית אריה באמצעות ריסוס בורות ביוב + מעטפת חיצונית.
הדברת פשפש המיטה בבית אריה הדברה משולבת: שאיבה+ קיטור+ ריסוס. יש צורך בהכנת הבית לפני ההדברה. לייעוץ צרו קשר!
מדביר פרעושים בבית אריה הדברה עם חומר מותאם לקטילת הביצים. הדברה אינטנסיבית עם המון חומר הדברה. ריסוס של כל האזור הנגוע עד להרטבה של 1-2 ס"מ בתוך האדמה.
מדביר פרעושים בבית לפני ההדברה בבית אריה יש צורך בשאיבה של הספות+ החלפת מצעים+ להרים את כל מה שאפשר מהרצפה. הריסוס יהיה על כל הריצפה בבית.

 

הדברה נגד כל סוגי המזיקים

מה הסיפור של תיקנים? בארץ יש כמה סוגי תיקנים שכיחים, כמו זה הגרמני או האמריקאי, המזרחי והפסים. התיקן האמריקאי הוא הנפוץ ביותר, או זה שמייחסים לו, על כל פנים – את השכיחות הרבה יותר. הוא מגיע מבורות ביוב, או פשוט מתעופף לו לתוך הבית. הוא אוהב מקומות לחים ורטובים כמו מקלחת או בורות ביוב בחצר. הוא מגיע עד לגודל של 4 ס"מ, צבעו חום ואפשר לזהות כתם בהיר יותר על החזה. הג'וק האמריקאי פועל בעיקר מחודשי הקיץ, שזה אומר אפריל עד נובמבר, וגם אם רוב פעילות התיקנים היא בלילה – אפשר למצוא אותו גם ביום, בעיקר אם יש מושבה בבית – ולא כמה יחידים שבמקרה קפצו לבקר.

האם נמלים יכולות להיכנס לבית?

מנגד, יש לנו גם נמלים. מתוך קיני נמלים, עמוק באדמה – אפשר לזהות את הפועלות החרוצות, כשהן יוצאות במסע למזון מזון והרפתקה. לעתים המסע לוקח אותם אל השיש במטבח, או לפינת האוכל – וכאן, הן פתאום שקופות לעינינו. יכולתן של נמלים להגיע מכל מקום, לכל מקום ולנצל את החריצים הכי קטנים – היא אגדתית, ואם יש חריצים שבני אדם לא ראו אך הם למעשה קיימים, אפשר שהם יספקו מקום מעבר מפתיע לנמלים. בין אם זה חריצים במרצפות, שקעי החשמל, סדקים בין ארונות המטבח והקיר – וכיוצא בזה.

כדי למנוע נוכחות של נמלים מלכתחילה – זה פשוט לא להשאיר להן ארוחות בופה על הרצפה, השיש, וכיוצא בזה. הדברת נמלים, באם לא הולכים על חומרים טבעיים (כמו קינמון, פלפל, וכיוצא בזה – זה ממש אפשרי), מתבצעת על פאנלים של ריצוף, בנקודת החיבור בין הקירות לרצפה – לאורך כל קירות הבית. כמו גם, מסביב לארונות המטבח, על השיש, מתחת לכיור המטבח – כל נקודה שאפשר לזהות חדירה של נמלים דרכה. אפשר לשתף את המדביר אם יש נקודות שנדמה שהן בולטות במיוחד.

איך לזהות פשפשים?

נוסף על כך, מזיק נוסף – הוא של הפשפש. הפשפש מגיע בלילה, ועוקץ בתצורה מאוד מיוחדת שאפשר לזהות את תבניתה. אם מישהו רוצה לזהות באם יש לו פשפשים, הוא יכול לכבות אורות, לשכב במיטה – ולאחר 10 דקות או כך, בממוצע, להבחין אם הוא נעקץ או לא. פשפשים מזהים את חום הגוף, את פליטת הפחמן הדו חמצי מהגוף שלנו – כמו גם מאפיינים ביולוגיים אחרים – כדי לזהות את בני האדם שבמיטה. לאחר שהם באו לאכול, הם פורשים לכמה ימים. כך שהם למעשה מתחבאים. למשך הזמן בו הם נחים ומעכלים את הארוחה, הם לא אוכלים. כדי להדביר אותם, אפשר לקרוא למדביר מקצועי – שיידע מה לעשות במקרה של פשפשים, ומזיקים אחרים.

הדברת עכברים וחולדות

חולדה היא חיה חכמה, מפותחת, נבונה – יודעת לטפס, לצלול, ואפילו לזהות מלכודות. כדי לעבוד איתה, צריך להבין את חייה, ומה אפשר לעשות כדי להוציא אותה מהבית. איך יודעים שהחולדה נמצאת בבית, מלכתחילה.

ובכן, אפשר לזהות את הנוכחות הפיזית שלה. חולדה, בהשוואה לעכבר – גדולה ממנו במידה ניכרת. בארץ, יש שני מינים נפוצים: זה של החולדה המצויה, הנקרא גם חולדת עליות וזה של חולדת החוף. במקרה של חולדת העליות – אורך הזנב שלה שווה לאורך גופה, בעוד עבור חולדת החוף – מדובר בזנב עבה וקצר יותר מאורך גופה. כך שאם רואים אותה, אפשר להבדיל ואולי לשייך אותה לאחד מזנים אלו.

דרך נוספת לזהות חולדה, היא דרך איתור וזיהוי גללים. כך שגם אם לא רואים פיזית – אפשר לזהות, שהיא למעשה, הייתה פה. גללי חולדה יכולים להיראות כמו גרגרי אורז בצורתם – אם כי, גדולים מהם פי כמה – ולא טעימים באותה מידה. מנגד, גללים של עכבר, קטנים מאלו של חולדה. באופן עקרוני, חולדות חוזרות לאותו המקום כדי להטיל צואה – כך שאם הסימנים חוזרים גם לאחר שמנקים את האזור, אפשר שמדובר על נוכחות של חולדה, לאור ההתנהגות התבניתית, החוזרת על עצמה לעניין הצרכים. למעשה, גם ריח של שתן יכול להעיד על נוכחות של חולדה. סימנים נוספים לזיהוי חולדות, הינם סימני כרסום על חפצים, כמו חוטי חשמל, צנרת, פלסטיקים, ניילונים, עץ, משקופים, אוכל – וכיוצא בזה. כלומר, אם יש סימני כרסום בלי שאף מבני הבית טרח לכרסם – ייתכן שמדובר, בחולדה. הסיבה שחולדה עלולה לעשות זאת, היא שהדבר מסייע לה לשייף את השיניים שלה – ולפי מה שאנשים מסוימים אומרים, זה דבר מה חשוב לה.

מה הן דרכי הדברה לחולדות ועכברים?

כדי להדביר חולדה, ניתן להשתמש בכל מיני סוגי מלכודות. יש מה שנקרא, מלכודת כלב, הנקראת גם מלכודת דלת. שזו מלכודת שנחשבת הומנית במידה מסוימת – כיוון שהיא מאפשרת ללכוד, מבלי להרוג את החולדה. כך שאפשר לשחרר, ולתת לה להתחיל חיים חדשים במקום חדש. הדרך בה המלכודת עובדת, היא שברגע שהחולדה מושכת בפיתיון המחובר למלכודת, הכלוב נסגר – והחולדה נשארת בתוך הכלוב – כיוון, שהוא נסגר. שיטת הדברה ולכידה נוספת לחולדה – היא זו של מלכודת קפיץ. זוהי מלכודת שאינה הומנית, ולא מפגינה כבוד לחיי החולדה. השימוש במלכודת – יכול להוביל להרג החולדה. ברגע שהחולדה דורכת על פס המדרך, היא מקפיצה, או מטריגה את קפיץ המלכודת – והוא נסגר עליה וגורם להרג. שיטה נוספת להדברת חולדה, היא זו של תיבות האכלה. שוב, שיטה שאינה הומנית, שמנסה לקחת את חייה של החולדה. באם אפשר ורצוי, אפשר להישאר עם מלכודת הכלוב הרגילה. במקרה זה, מדובר בתיבות האכלה – שיש בהן רעל. ועם זאת, חשוב לציין – שהדברה באמצעות רעל היא מנת חלקו של מדביר מוסמך. אם מנסים לרכוש רעל בחנויות, אפשר שיידרשו מהלקוח תעודת מדביר מוסמך. וגם אם לא, מומלץ להימנע מזה – כי לא ברור איך זה ישפיע על הסביבה, ומי ייחשף לזה. תיבות ההאכלה הנ"ל, הן לכאורה סגורות ומאובטחות, ואין לילדים ובעלי חיים גישה להם – רק לעכבר או חולדה אמורה להיות גישה לכך. אם כי – ישנן ביקורות על רמת הבטיחות שלהן, ובטח ובטח שלא לעשות בהן שימוש ברחבי הבית.

האם כדאי לעשות שימוש ברעל?

דבר נוסף שחשוב להגיד על כך – הוא שהרעל אינו פועל מיידית, אלא רק בטווח זמן של ימים אחדים, אולי שבוע – אולי זמן אחר. סוג הרעל גם משפיע על כך. הסיבה לכך – היא כדי לא להתריע את החולדות, לגבי נוכחות של רעל באזור. אם אחת תמות מרעל, אפשר שהאחרות יזהו זאת. יש שיגידו שהן מתקשרות ביניהן, והן חכמות. כך או כך – חולדה שמתה מרעל, זו חולדה שיכולה למות בכל מקום. אפשר שבעלי חיים ימצאו אותה, ויורעלו מהמפגש עימה – וכיוצא בזה. על כן, מלכתחילה לא שמים את המלכודות בבית, למרות – שלא בטוח כמה זה משנה, כי אם החולדות יכולות להיכנס הביתה לאחר שהן אכלו את הרעל, הן יכולות להימצא גם בבית. ועל כן, חשוב להימנע מלאפשר להן לגסוס במרחבי הבית השונים. ועל כן – השימוש ברעל, לדעתנו – פחות ממומלץ.

מה הן דרכים פחות מתאימות להדברה?

ישנן דרכים נוספות לבצע הדברת חולדות. והן, לא טובות כל כך. ראשית כל – מלכודת דבק. מן הסוג שמאפשר לרגלי חולדה לדבוק למשטח הדבר. המלכודת גם לא יעילה, וגם מספקת חוויה לא נעימה לחולדה. החולדה יכולה לכרסם את הרגליים של עצמה, לדוגמה. ואם היא לא עושה את זה – היא יכולה להישאר שם, ומה יעשו עם המלכודת? מה שיעשו עם המלכודת, יעשו עם החולדה. וזה לא אדיב, כמו גם לא הומני. שיטה נוספת, שאינה מומלצת – היא זו של הדברה אלקטרונית. זו שמשדרת תדרים, שחולדות אמורות לשמוע ולהתרחק בגללם, אך לא חשופים לבני אדם. אם כי – מדבירים שונים אומרים שהתדרים פועלים לכיוון אחד, ומי שמאחורי המכשיר לא נחשף אליו. ואחרים אומרים שהרעש מהמכשיר לא עובד על חולדות, שיכולות לפתח חסינות לתדרים. ייתכן שזו שיטה פחות אפקטיבית מהשיטה הסטנדרטית של כלוב דלת. כלוב דלת, יכול, לעבוד, באופן נהדר גם עבור עכברים.

הדברה עם מדביר מוסמך בבית אריה והסביבה

חברת הדברה מקצועית ואמינה בבית אריה והסביבה- זיסמן הדברות השקט שלך ממזיקים חברה מקצועית להדברה היא זו שיש להה הן ניסיון וידע בסוג המזיק המיועד להדברה, והן רישיון להדברה. כלומר, זו חברה ייעודית להדברה, ויש לה את ההסמכות לכך. לא מדובר על חברה שבמקרה עושה משהו אחר, ובמקרה מבינה כיצד להדביר – אלא מדובר במישהו שמבין זאת היטב, מודע לטרנדים בתחום, ויודע את מלאכתו. עובדי החברה אמורים להיות מורשים לקנות את החומרים הנחוצים להדברה, עקב רישיונם, כמו גם להתמצא בשיטות של הדברה ירוקה – אם זה חלק מדרישות החוק והחברה בה מועסקים. חברה מקצועית תספק חוזה שמתאר טיפול יסודי, כמו גם תבקש לממש את ההבטחה. אפשר לדבר עם לקוחות קודמים, כדי לבדוק את מקצועיות החברה, מידת הצלחתה במשימות קודמות, ויכולתה לקיים רמות גבוהות של בטיחות. ניתן לבצע השוואת מחירים בשוק, כדי לבדוק את מחירון השירותים של חברה כזו או אחרת – ועם זאת, כמו בכל דבר – הנושא הוא לבחור לפי יעילות והתאמה, על פני מחיר.
למידע וייעוץ צרו קשר עוד היום!

מה הזמינות להדברה בבית אריה?

זיסמן הדברות תושבי בית אריה וזמינים לתת שירות בכל זמן שתרצו. אנו שמחים לעזור לתושבי היישוב בפתרונות נגד כל סוגי החרקים, מזיקים ומכרסמים. ייעוץ ללא עלות או התחייבות.

איזה סוגי הדברות נפוץ בבית אריה?

ההדברות הנפוצות בבית אריה בדרך כלל: הדברת ג'וקים, נמלים, יתושים, זבובים, פשפשי מיטה, מכרסמים ולכידות שפני סלע.

כמה זמן אתם פועלים בתחום ההדברות בבית אריה?

אנחנו חדשים ביישוב אך עוסקים בתחום ההדברות כבר מעל עשור. אנו מדבירים מוסמכים בעלי רישיון הדברה על פי חוק. אנו עובידם עם חומרי הדברה בטוחים לאדם והסביבה, ללא ריח ויציאה לשעה אחת בלבד. לייעוץ וקבלת הצעת מחיר, צרו קשר עוד היום.