זיסמן הדברות לוגו רוחב

בלוג: מדריך הדברות מקיף | זיסמן הדברות 054-3323424 ייעוץ חינם

בלוג מלא בנושא הדברות:

בלוג מקיף בנושא הדברות נכתב ע"י ארז זיסמן, מדביר מוסמך. הגעתם לבלוג של חברת זיסמן הדברות. בלוג שמכיל מידע מקיף ומקצועי על  מכרסמים, חרקים ומזיקים בישראל. הידעתם שיש חרקים שלא ניתן להדביר? חרקים מסויימים הם חלק מהטבע שאתנו צריך לחיות בשלום. בבלוג תמצאו מגוון בעיות מזיקים, חרקים ומכרסמים שעליהם יש הסבר מפורט לניטור וזיהוי הבעיה. אופן הטיפול הנכון והמתאים עבור המזיק והסבר על תהליך ההדברה. אנו עובדים עם חומרי הדברה מאושרים ומפוקחים ע"י המשרד להגנת הסביבה, תוך שמירה מקסימלית על בטיחות האדם והסביבה.

סוגי מזיקים נפוצים בארץ:

  1. הדברת פשפש המיטה- בזיסמן הדברות מתמחים בהדברת פשפש המיטה. אופן ההדברה נגדם מורכב מ-3 שלבים: שאיבה, קיטור ולבסוף ריסוס. למידע נוסף לחצו כאן.
  2. הדברת ג'וקים- עם תחילת האביב מתחילה עונת הג'וקים בישראל. אחד מהחרקים הנפוצים ביותר, אשר נמצאים כמעט בכל בית. אנו עובדים עם חומרי הדברה ללא ריח עם תוצאות מקסימלית לבית נקי מג'וקים. למידע נוסף על הדברת ג'וקים עם זיסמן הדברות לחצו כאן.
  3. הדברת נמלים- את הנמלים ניתן לפגוש לאורך כל השנה בישראל, אך המתקפה הרצינית שלהן היא בחודשי הקיץ. הדברת נמלים בבית או בחצר עושים בצורה שונה, ולכן לפני ההדברה יש להבין את סוג הנמלים שמטרידות אותכם ורק לאז להתאים הדברה שתפתור את הבעיה. למידע נוסף לחצו כאן.
  4. הדברת פרעושים- בדרך כלל מתחילה עונת הפרעושים בחודשיים אפריל מאי, זו עונת ההמלטות של חתולי הרחוב. יחד עם זה, מגיעים גם בעיות פרעושים. בדרך כלל בחצרות ביניינים או בחצרות של בתי קרקע. הבעיה מתחילה בחוץ ואנחנו מעבירים, מכניסים אותה הביתה. להדברה ומניעה של פרעושים יש לקרוא את המאמר הבא.
  5. הדברת מכרסמים- חולדות ועכברים מלווים אותנו לאורך כל השנה. בעיקר נרגיש אותם יותר אם בסביבת המגוריים יש בנייה. הדברת חולדות ועכברים יכולה להיות תהליך של מספר טיפולים ובדרך כלל לא ניתן לפתור בעיה בטיפול אחד. אלא אם מדובר בחולדה בודדת בדירה. למידע נוסף במאמר הבא.
בבלוג זה תוכלו למצוא מידע מקצועי על על החרקים, מזיקים ומכרסמים שיש בארץ. לייעוץ או כל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון: 054-3323424 ונשמח לעזור. זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים, לשרותכם!