זיסמן הדברות לוגו רוחב

חיטוי מטוסים נגד קורונה עם זיסמן הדברות

אין מספיק מילים בשפה העברית בכדי לתאר עד כמה חשוב חיטוי מטוסים מנגיפים, כולל נגיף הקורונה. ולא פחות חשוב מכך, חברת החיטוי המומלצת בה אתם תסתייעו. אל תתפשרו על חיטוי קורונה הניתן לכם על ידי חברות חובבניות, או שמא על ידי חברות אשר נוסדו רק בחודשים האחרונים. נסביר:
חיטוי מטוסים כנגד נגיף הקורונה מתבצע באמצעות חומרי חיטוי ייעודיים בלבד, עליהם מיד נרחיב. אם ברצונכם לחטא מטוס מנגיפים (כולל קורונה), יהיה חשוב לוודא כי אתם מסתייעים בחברות חיטוי מקצועיות בלבד. בסופו של דבר, מדובר בלא פחות מאשר חיי כולנו. בחודשים האחרונים נוסדו מספר חברות חיטוי בשוק, וזאת בעקבות המגפה שצצה בכל העולם.

לא מתפשרים על החיים של אף אחד

היות ואף אחד מאיתנו לא מעוניין להתפשר על חייו, יהיה חשוב לוודא כי אתם שוכרים את שירותיה של חברת חיטוי וותיקה, מהימנה ומקצועית, במיוחד אם מדובר על חיטוי מטוסים נגד קורונה. הסיבה לכך שאסור להתפשר על שירות זה היא פשוטה, והיא נעוצה בעובדה שמטוסים בימינו עשויים לשאת את הנגיף בקלות רבה. מתוך עצם פעולתו הטבעית, מטוס חוצה יבשות ומשנע בימינו ציוד רפואי, מחלץ מטיילים בחו"ל וכדומה. זו הסיבה שכל כך חשוב להקפיד על חיטוי מטוסים מנגיף קורונה בימינו. החיטוי חייב להתבצע באמצעות חומרי חיטוי אשר מיועדים לשם כך בלבד, חומרי חיטוי אשר מאושרים על ידי הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית.

קלין גארד – החומר המומלץ לחיטוי מטוס נגד קורונה

חברות שמבצעות חיטויי קורונה במטוסים חייבות להשתמש בחומר הנקרא קלין גארד – חומר חיטוי נגד נגיפים (כולל קורונה). השימוש בחומר זה אינו מסוכן לבני אדם וגן לא לבעלי חיים, אך כן יש את הצורך לעזוב את המקום בו מתבצע החיטוי למשך של שעה עד שעתיים. כשמחטאים מטוסים נגד הנגיף, למעשה החיטוי מתבצע באופן של ריסוס תלת מימד, הכולל את כל חלקי המטוס ועד הפינות הכי קטנות וסמויות לעין, בעייתיות עבור גישה וכדומה. אין להתפשר על אף ס"מ במטוס, היות ולעולם אין לדעת מה עשוי להוות משטח הדבקה עבור הנגיף.

האם חיטוי מטוסים הוא טיפול מונע נגד קורונה?

חשוב להבין, חיטוי במטוס נגד קורונה אינו מהווה איזשהו טיפול מונע. במילים אחרות, חיטוי במטוסים נגד קורונה מספק מענה עבור מקרים שבהם נדמה כי המטוס מזוהם. במקרים אלו, אין לקחת צ'אנס ואין להשאיר את המזל לידי הגורל – יהיה עליכם לבצע חיטוי מטוסים מנגיף הקורונה. רגע לפני שמתחילים במלאכת חיטוי המטוס, יהיה על החברה המחטאת לנקות ידנית את כל חלקי המטוס, כולל חלקים שאנשים נוגעים בהם באופן קבוע. לאחר שמנקים ידנית (באמצעות חומרי חיטוי גם כן) את חלקי המטוס הרבים (ולא פוסחים על אף חלק), יהיה ניתן להשתמש בחומר הנקרא סימקסין X לחיטוי הסופי ורק לאחר מכן להכניס נוסעים חדשים.